Senior Java backend fejlesztő

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / Home office
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 2-3 év fejlesztőként

Feladatok

  • Backend fejlesztés web, mobil és integrációs projektekben
  • Szerver oldali API-k tervezése és fejlesztése elsősorban Spring alapokon
  • Különböző projekt fázisok támogatása - specifikációs, tesztelési, üzemeltetési fázis
  • Technológiák és megvalósítási alternatívák kutatása, prezentálása, beépítése

Folyamatosan keresünk tehetséges és motivált munkatársakat | Karrier a LogiNetnél

Elvárások

  • Java 11 nyelv alapos ismerete, minimum 2-3 év tapasztalat Java fejlesztőként
  • Spring framework alapos ismerete (Boot, MVC, Data, Integration)
  • Erős OOP szemlélet, design patternek ismerete és alkalmazása
  • Tapasztalat SQL adatbázisokkal és interfészekkel (JPA, Hibernate, Spring Data)
  • Integrációs tapasztalat: webservice-ek, SOAP, XML, RESTful API, JSON
  • Verziókövető rendszerek (git) ismerete
  • Angol nyelvtudás - szakmai dokumentációk olvasásához megfelelő szint

Előnyt jelent

  • Liferay portál ismerete, portlet fejlesztési tapasztalat
  • Webes frontend technológiák ismerete
  • Unit és integrációs tesztelési tapasztalat
  • Modern build rendszerek ismerete (Maven, Gradle)
  • Linux alapismeretek (shell/bash)
  • Több éves (5+) munkatapasztalat Java fejlesztőként
  • Docker, Kubernetes ismerete

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, konferencia hozzájárulás, tréningek, gyümölcsnapok, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés

Csapatépítők, foci, családi programok a LogiNetnél

Kiválasztási folyamat a LogiNetnél

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy jelöltjeink számára a kiválasztási folyamat egyszerű és gördülékeny legyen.
Ismerd meg, milyen lépések vezetnek afelé, hogy csapatunk legújabb tagja légy. Tudj meg többet a kiválasztási folyamatunkról!

Ismerd meg hogyan dolgozunk. Nézd meg bemutatkozó videónkat!

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!