PHP/Symfony programozó

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület, Home office
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 3+ év backend fejlesztőként

Feladatok

  • PHP alapú webalkalmazások, portálok fejlesztése és karbantartása
  • Hatékony, tesztelhető, újrahasználható modulok fejlesztése
  • API integrációs feladatokban való részvétel
  • Részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig
  • Új, hatékony megoldások, technológiák kutatása

Elvárások

  • 3 év vagy több tapasztalat PHP fejlesztőként
  • A PHP nyelv új verzióinak alapos ismerete
  • Symfony framework ismerete
  • OOP programozási paradigma szerinti fejlesztés, tervezési minták ismerete
  • Adatbázisok és ORM ismerete – MySQL, Postgres, PDO, Doctrine
  • API fejlesztés és integráció tapasztalat, lehetőleg JSON / RESTful
  • Verziókezelő rendszerek ismerete: git (mi ezt használjuk), svn vagy egyéb
  • Angol nyelvtudás - szakmai dokumentációk olvasásához megfelelő szint

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat Symfony framework legújabb verzióival
  • SOAP/XML, SOA, microservice architektúra
  • NoSQL és in-memory adatbázisok ismerete (MongoDB, Redis)
  • Haladó Linux ismeretek
  • TDD, CI, Devops tapasztalatok
  • Tapasztalat frontend technológiák terén (HTML, CSS, Vue.js, jQuery)
  • Üzleti domain tudás: e-commerce, CRM, telco, retail

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Továbblépési lehetőség: ha szeretnél tech leadként csapatot vezetni vagy architectként dolgozni - nálunk ez csak rajtad múlik!
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, meglepetésnapok, tréningek, rendszeres csapatépítők, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.
Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!